Aktualności

Zapraszamy na SPOTKANIE. Projekt współpracy Centrum Rozwoju Lokalnego – Produkty i Lokalne Obiekty Turystyczne.

Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski oraz Lokalna Grupa Działania „Barcja” rozpoczyna pracę przy PROJEKCIE WSPÓŁPRACY CRL PILOT W PASŁĘKU.Ta niezwykle podniosła chwila została zwieńczona 18 listopada podpisaniem Umowy w Urzędzie Marszałkowskim na szereg zadań związanych z realizacją PROJEKTU.
Główne założenia PROJEKTU to: 

  • Budowa Centrum Rozwoju Lokalnego w Pasłęku o akronimie CRL PILOT – Centrum Rozwoju Lokalnego, Produkty I Lokalne Obiekty Turystyczne
  • Promocja produktów i usług lokalnych oraz tradycyjnych
  • Szkolenia dotyczące organizacji, wytwarzania, promocji i sprzedaży produktów i usług lokalnych oraz tradycyjnych
  • Organizacja bioryneczku produktów i lokali usług turystycznych

Pracę nad PROJEKTEM WSPÓŁPRACYCRL PILOT rozpoczynamy spotkaniem pn. WSPÓŁPRACA I WSPÓŁDZIAŁANIE PODMIOTÓW W ZAKRESIE PRODUKTÓW I USŁUG LOKALNYCH, na które serdecznie ZAPRASZAMY zainteresowanych promocją PRODUKTÓW LOKALNYCH I USŁUG w obszarze Kanału Elbląskiego. Zaproszenie wraz z programem spotkania w zał. 1.Nasz PROJEKT CRL PILOT, to ogromna szansa dla obszaru Kanału Elbląskiego. Nie może Państwa to ominąć, a będzie się działo!!! 

  • Wytypujemy produkty lokalne i usługi do promocji i sprzedaży, definiujące naszą tożsamość, tradycje, nasz wyróżnik. Pomyślcie, co macie najlepszego i czym warto się dzielić, pokazywać i o czym mówić (sprzedawać).
  • Powstanie FILM PROMOCYJNY, zaprosimy Państwa na profesjonalne szkolenia.
  • Projekt obejmuje również budowę CRL PILOT – CENTRUM ROZWOJU LOKALNEGO, PRODUKTY I LOKALNE OBIEKTY TURYSTYCZNE, gdzie powstanie bioryneczek, swoisty bazarek produktów lokalnych, na którym każdy z Was będzie mógł spróbować swoich sił. Będzie to miejsce na spotkania, szkolenia i warsztaty, miejsce dla nas WSZYSTKICH.

Nie zastanawiajcie się i dołączcie do nas, razem możemy więcej. Dostajemy niezwykłą szanse na rozwój obszaru Kanału Elbląskiego i wypromowanie PRODUKTÓW LOKALNYCH I USŁUG z naszego regionu.

Aby wziąć udział w spotkaniu online, nie jest wymagane posiadanie konta ZOOM, wystarczy 10 min. przed spotkaniem:
1) pobrać program ZOOM
2) w programie ZOOM należy kliknąć ikonkę „Dołącz do spotkania”
3) wprowadzić nr ID 947 341 1782 (Identyfikator spotkania) i kliknąć „Dołącz”
4) pojawi się komunikat o podaniu hasła, proszę wpisać hasło kanal i zatwierdzić OK

lub

wybierając link do spotkania https://us02web.zoom.us/j/9473411782?pwd=1_FDF4fYOnjiqMDyVsPfEW_TnL4G

Skip to content