Kraina Kanału Elbląskiego – promuj ją razem z nami!

Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania (KE LGD) z radością informuje, że od 22 września 2023 roku możemy udzielać sublicencji na używanie znaku słowno-graficznego Kraina Kanału Elbląskiego (KKE).

Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania promuje Krainę Kanału Elbląskiego od momentu jej ustanowienia w 2009 roku.

W 2017 roku KE LGD podjęło rolę koordynatora działań związanych z rozwojem i promocją KKE przy wsparciu 5 samorządów.  Partnerami w Porozumieniu o współpracy na rzecz rozwoju i promocji Krainy Kanału Elbląskiego było: Województwo Warmińsko-Mazurskie, Powiaty: Elbląski, Iławski i Ostródzki oraz Miasto Elbląg. Partnerzy wyznaczyli koordynatorowi zadanie utworzenia sieciowych marek turystycznych KKE i ich komercjalizowanie.

Od tej pory zaktywizowaliśmy swoje działania w kierunku tworzenia sieci i tak powstało:

oraz Szlak Kulturowy Kanału Elbląskiego, którego przestrzenią jest Kraina Kanału Elbląskiego.

Razem z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim pracujemy także nad utworzeniem sieci inteligentnych wiosek Smart Village Krainy Kanału Elbląskiego i sieci produktu lokalnego i turystycznego.

Wszystkie te sieci łączy znak słowno-graficzny Kraina Kanału Elbląskiego.

Uzyskanie licencji na używanie znaku dało nam możliwość zaproszenia Państwa do działania pod szyldem Krainy Kanału Elbląskiego w ramach SUBLICENCJI.

Gorąco Was zachęcamy do WSPÓLNEGO promowania naszej Małej Ojczyzny, Krainy Kanału Elbląskiego, korzystając z możliwości używania znaku słowno-graficznego.

Najlepszym promotorem miejsca są jego mieszkańcy i lokalni działacze, dlatego bądźcie z nami Ambasadorami Krainy Kanału Elbląskiego.

PJ