Aktualności O KE LGD

Diamenty Krainy Kanału Elbląskiego OBIEKTY PRZYJAZNE ROWERZYSTOM

W 2020 roku Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania wydało katalog zawierający opisy szlaków rowerowych, ich atrakcji i co najważniejsze obiektów noclegowych przyjaznych rowerzystom na tych trasach.

Publikacja jest drugim wydawnictwem z serii Diamenty Krainy Kanału Elbląskiego, traktującym o atrakcjach regionu. W katalogu obiektów przyjaznych rowerzystom zawarte są podstawowe informacje o szlakach rowerowych Krainy Kanału Elbląskiego i atrakcjach, jakie z siodełka jednośladu można zwiedzić. Niekomercyjny katalog wsparty jest rysunkami mapowymi, zdjęciami i ilustracjami. Zwarta baza obiektów ułatwi turystom rowerowym dłuższe odkrywanie potencjału drzemiącego w Krainie Kanału Elbląskiego.

Bezpłatny egzemplarz do nabycia:
– osobiście w biurze Stowarzyszenia Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania ul. Komeńskiego 40, 82-300 Elbląg,
– przesyłką pocztową po opłaceniu kosztów wysyłki,
– w formie elektronicznej do pobrania.