Aktualności Ogłoszenia

DIAMENTY KRAINY KANAŁU ELBLĄSKIEGO – ATRAKCJE TURYSTYCZNE

DIAMENTY KRAINY KANAŁU ELBLĄSKIEGO – ATRAKCJE TURYSTYCZNE

Prawie 240 atrakcji na obszarze malowniczej Krainy Kanału Elbląskiego. Z przyjemnością informujemy was o kolejnej publikacji z serii DIAMENTY KRAINY KANAŁU ELBLĄSKIEGO.

ilustr. StudioBalticum

Kolejna publikacja z serii DIAMENTY KRAINY KANAŁU ELBLĄSKIEGO, opisująca ofertę szlaku Kulturowego Kanału Elbląskiego i Krainy Kanału Elbląskiego jest już dostępna.

W katalogu znajdziesz opisy, fotografie i ilustracje:

  • 23 najważniejszych obiektów tematycznego Szlaku Kulturowego Kanału Elbląskiego,
  • 239 atrakcji turystycznych w układzie gmin Krainy Kanału Elbląskiego, jako przestrzeni szlaku Kulturowego Kanału Elbląskiego,
  • ponad 60 tematycznych tras: wodnych, samochodowych, rowerowych oraz pieszych w Krainie Kanału Elbląskiego,
  • kulinarnego dziedzictwa Warmii, Mazur i Powiśla wraz z produktami tradycyjnymi Krainy Kanału Elbląskiego wpisanymi na listę Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi,
  • Święta Szlaku Kulturowego Kanału Elbląskiego,
  • informacje o przewoźnikach i Informacji Turystycznej.

Najnowszy katalog to inne podejście ukazania atrakcji turystycznych, łączących zabytki historii, dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego we współczesnej destynacji. Kanał Elbląski jest niezaprzeczalnym potencjałem regionu za sprawą jedynego na świecie, sprawnie działającego systemu wodnego Kanału Elbląskiego, w tym: pięciu pochylni, czterech śluz, akweduktu karnickiego, jazów oraz wrót bezpieczeństwa.

Bogate opracowanie, wsparte zdjęciami i ilustracjami z pewnością zachęci potencjalnych turystów do przedłużenia pobytu w Krainie Kanału Elbląskiego.

Katalog DIAMENTY KRAINY KANAŁU ELBLĄSKIEGO – Atrakcje Turystyczne powstał po to, aby w jednym, przystępnym i przejrzystym wydaniu ukazać atrakcje turystom oraz rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące wyboru destynacji.

Zapraszamy po odbiór publikacji do biura Stowarzyszenia Łączy Nas Kanał Elbląski, by zaplanować swój pobyt po najciekawszych miejscach Krainy Kanału Elbląskiego.

Po dodatkowe informacje zapraszamy również na na naszego Facebooka: Kraina Kanału Elbląskiego i Kanał Elbląski LGD

Elbląg, grudzień 2021 r.

Skip to content