ZAPROSZENIE NA WIZYTĘ STUDYJNĄ W BORY TUCHOLSKIE W DNIACH 25-26.10.2022 ROKU

Zarząd Stowarzyszenia Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania

SERDECZNIE ZAPRASZA DO UDZIAŁU W DWUDNIOWEJ WIZYCIE STUDYJNEJ W BORY TUCHOLSKIE W DNIACH 25-26.10.2022 ROKU.

Pierwszeństwo miejsc na wizytę studyjną mają CZŁONKOWIE LGD, a w szczególności:

• uczestnicy warsztatów strategicznych i spotkań konsultacyjnych dot. LGD na lata 2020-2030
  • przedstawiciele wsi tematycznych
  • wnioskodawcy koncepcji Smart Village w naborze 31/2022/PG
  • beneficjenci dotacji związanych z turystyką, gospodarstwami edukacyjnymi i opiekuńczymi

Zgłoszenia przyjmujemy do 11.10.2022 r. na Ankietach dot. WIZYTY STUDYJNEJ przekazywanej na spotkaniach konsultacyjnych oraz e-mailem, proszę o podanie: nazwisko, imię, tel. kontaktowy, adres zamieszkania.

W ramach wizyty zapewniamy:

• transport, ubezpieczenie NNW
  • atrakcje wg PROGRAMU WIZYTY
  • wyżywienie i nocleg

Celem wizyty jest zapoznanie się z zasadami funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej, partnerstw społecznych i innowacyjnych przedsięwzięć, przez co zdobycie nowej wiedzy i doświadczeń, które będą stymulować lokalnych liderów, przedsiębiorców do zwiększenia swojej aktywności i rozszerzenia ofert nowej LSR na lata 2023-2030.