Aktualności PILOT

Zapraszamy na szkolenie pt. „Zdrowe żywienie i higieniczny tryb życia jako elementy warunkujące sprawność życiową”

Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski LGD SERDECZNIE ZAPRASZA na szkolenie pt. „Zdrowe żywienie i higieniczny tryb życia jako elementy warunkujące sprawność życiową”, które odbędzie się 27 stycznia 2023 roku w godz. 10.00 – 15.00 ON-LINE.

Szkolenie jest organizowane przez STOWARZYSZENIE ŁĄCZY NAS KANAŁ ELBLĄSKI LGD i LGD „Barcja” w ramach Projektu Współpracy CRL PILOT, a poprowadzi je Pani Aneta Sokołowska – FIRMA „Jak to ugryźć Aneta Sokołowska, studio dietetyczno-kulinarne”.

Na szkoleniu zostaną poruszone zagadnienia związane z psychologicznym aspektem odżywiania oraz z rynkiem produktów lokalnych.
Program Szkolenia:MODUŁ II Psychologiczny aspekt odżywiania:

• wpływ wybranych składników diety na występowanie zaburzeń psychologicznych związanych z odżywianiem,
  • uzależnienie od jedzenia i ryzyko otyłości i chorób dietozależnych,
  • kompulsywne nadużywanie mediów społecznościowych, a ryzyko zaburzeń odżywiania i u dzieci i młodzieży.

Na szkoleniu zostanie również ułożony przykładowy, tygodniowy jadłospis.
MODUŁ III Rynek produktów :

• czynniki wpływające na rozwój lokalnej produkcji i dystrybucji żywności,
  • produkty lokalne rynku spożywczego – omówienie wybranych grup produktów ze wskazaniem czynników determinujących ich konkurencyjność rynkową.

Na szkolenie warto przygotować etykiety produktów, które Państwo codziennie spożywacie, ponieważ w trakcie spotkania będzie możliwość nauczenia się czytania etykiet.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu!
Wszystkim zainteresowanym przesyłamy LINK do spotkania.

Aby wziąć udział w spotkaniu online, nie jest wymagane posiadanie konta ZOOM, wystarczy 10 min. przed spotkaniem:
1) pobrać program ZOOM
2) w programie ZOOM należy kliknąć ikonkę „Dołącz do spotkania”
3) wprowadzić nr ID 947 341 1782 (Identyfikator spotkania) i kliknąć „Dołącz”
4) pojawi się komunikat o podaniu hasła, proszę wpisać hasło kanal i zatwierdzić OK

lub

wybierając link do spotkania https://us02web.zoom.us/j/9473411782?pwd=1_FDF4fYOnjiqMDyVsPfEW_TnL4G