Aktualności

ROWEROWA KRAINA KANAŁU ELBLĄSKIEGO – nowa publikacja

Ponad 1 600 km szlaków rowerowych w Krainie Kanału Elbląskiego zobowiązuje do tego, aby pojawiła się nowa publikacja zawierająca syntetyczny opis szlaków, ich atrakcji i co najważniejsze obiektów noclegowych przyjaznych rowerzystom na tych wspaniałych trasach!


rys. StudioBalticum

Publikacja jest drugim wydawnictwem z serii Diamenty Krainy Kanału Elbląskiego, traktującym o atrakcjach regionu. W katalogu obiektów przyjaznych rowerzystom zawarte są zwięzłe informacje o szlakach rowerowych Krainy Kanału Elbląskiego i atrakcjach, jakie z siodełka jednośladu można zwiedzić. Realizacja zadania obejmuje ciekawy pogląd na szlaki rowerowe Krainy Kanału Elbląskiego i propozycje spędzania czasu, odkrywania czy kreowania programów pobytowych turystyki rowerowej. Niekomercyjny katalog pozwoli na ukazanie produktów turystyki rowerowej w sposób przemyślany i nowoczesny, wsparty mapami oraz zdjęciami i ilustracjami. Zwarta baza obiektów może przyczynić się do wydłużenia czasu pobytu turystów w Krainie Kanału Elbląskiego.

kol. StudioBalticum

Katalog Diamenty Krainy Kanału Elbląskiego – obiekty przyjazne rowerzystom powstał w celu wyeliminowania problemu braku spójnej, skategoryzowanej i przejrzystej oferty usług turystycznych dla turystów rowerowych, przedstawionej w atrakcyjnej formie. Brakuje dostatecznej wiedzy o obiektach przyjaznych rowerzystom w Krainie Kanału Elbląskiego, które stanowią główny element wizerunku turystycznego Krainy Kanału Elbląskiego. Zebrane obiekty noclegowe w pobliżu tras ułatwią rowerzystom planowanie przejazdu i zwiedzania Krainy!

Skip to content