Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentMultithumb has a deprecated constructor in /home/mediad/domains/kanal-elblaski-lgd.pl/public_html/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 20

Smak Muzyki

Paweł Tucki | . Opublikowano w Mikroprodukty turystyczne

  • Sielsko Anielsko
  • W Malinowym Chrusniaku
  • Smak Muzyki
  • Weekendy KKE
  • Odkryj Kke

PASŁĘK

 

Kategoria: nocleg  

Opis: SMAK MUZYKI to spotkanie z postacią Andreasa Hildebrandta (budowniczego organów), to kamienica wypełniona sztuką, to wysokiej klasy koncerty organowe w sezonie letnim. Właściciel wraz z załogą zapraszają do stylowej kamienicy w samym centrum Pasłęka. Goście, którzy mieli przyjemność dłużej zagościć w murach obiektu, dostrzegają wyjątkowe właściwości i atmosferę sprzyjającą pełnej regeneracji po trudach podróży. Trzy dwupokojowe i pięknie urządzone apartamenty z łazienkami oraz pokój na poddaszu dla dwóch osób czekają na odkrywców Krainy Kanału Elbląskiego, Warmii, Mazur, Żuław czy Powiśla. Pasłęk oprócz wyjątkowych zabytków znany jest z pysznych lodów i dużego placu zabaw w centrum. Miasto jest świetną bazą wypadową do atrakcji regionu.

Dostępność: Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja terminu. Szczegóły oferty uzgodnij na 30 dni przed planowanym przyjazdem.

Nazwa podmiotu: Apartamenty Kamienica Paweł Chomnicki 

Adres: ul. Dąbrowskiego 5, 14-400 Pasłęk
Gmina: Pasłęk
Telefon: 571 441 422
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa: www.kamienicapaslek.comFB, INSTAGRAM

236 Kosciol Bartlomieja Paslek 5Mpix
238 Kosciol Bartlomieja Wnetrze Paslek 5Mpix
839 Apartamenty Kamienica Paslek 5Mpix
841 Apartamenty Kamienica Paslek 5Mpix
842 Apartamenty Kamienica Paslek 5Mpix
846 Apartamenty Kamienica Paslek 5Mpix
849 Apartamenty Kamienica Paslek 5Mpix
854 Apartamenty Kamienica Paslek 5Mpix
855 Apartamenty Kamienica Paslek 5Mpix
856 Apartamenty Kamienica Paslek 5Mpix
KATALOG KKE Plansze Facebook 2048 (34 Of 54)
Rys

 

 

Eu
LEADER
LGD Logo
Prow

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pt. Markowy Produkt Turystyczny mająca na celu rozwój i promocję obszarów wiejskich partnerskich LGD poprzez wzrost wiedzy i aktywizację społeczności lokalnej na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w ramach zaktywizowania i zwiększenia świadomości mieszkańców obszarów LGD w zakresie tworzenia i promocji produktu turystycznego oraz stworzenia i promocji markowych produktów turystycznych jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w na lata 2014-2020. Instytucją odpowiedzialną za treść materiału informacyjnego jest Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania. Instytucją Zarządzającą PROW 2014-2020 jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przewidywane wyniki operacji: utworzenie produktów turystycznych.