Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentMultithumb has a deprecated constructor in /home/mediad/domains/kanal-elblaski-lgd.pl/public_html/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 20

Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu

| . Opublikowano w Aktualności

Uprzejmie informuję, że Centrum Organizacji Pozarządowych (COP) w Elblągu świadczy usługi lokalnym organizacjom i grupom nieformalnym z zakresu nieodpłatnego użyczania sal. Do Państwa dyspozycji pozostają:
- sala szkoleniowa (mieszcząca do 20 osób, wyposażona w projektor multimedialny)
- sala spotkań nieformalnych (mieszcząca 15 osób, wyposażona w kanapy, fotele, małe stoliki)
- sala komputerowa (5 stacji komputerowych z dostępem do internetu, drukarki, skanera, ksero)

Z sal można korzystać doraźnie (zapisując się jednorazowo na konkretny dzień i godzinę) bądź ustalić termin cyklicznych spotkań dla organizacji/grupy.

Dostępność sal można sprawdzić na stronie internetowej Centrum www.cop.elblag.pl klikając w odpowiedni kalendarz, znajdujący się w panelu po prawej stronie.

Zapisy przyjmują oraz więcej infromacji udzielają pracownicy Centrum. Można kontaktować się z nami drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefnicznie 055 643 43 12 bądź w biurze COP przy ulicy Stefczyka 7-8 (1 piętro).

Z usług centrum można korzystać w godzinach pracy zamieszczonych na stronie internetowej. Można na niej znaleźć również zakres innych usług świadczonych przez COP

Od września bieżącego roku z usług COP mogą również korzystać organizacje i grupy z terenu powiatu elbląskiego.

Działanie jest współfinansowane przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach rządowego Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz przez Urząd Miejski w Elblągu.

Zapraszamy!
--
Pozdrawiam,
Anna Czerwień

Centrum Organizacji Pozarządowych
prowadzone przez
Stowarzyszenie Elbląg Europa
ul. Stefczyka 7-8; 82-300 Elbląg
tel/fax 055 643 43 12
www.cop.elblag.pl