Posiedzenie Zarządu i Walnego Zebrania Członków LGD

| . Opublikowano w Aktualności

Przed rozpoczęciem szkolenia beneficjentów małych projektów i odnowy wsi, 10 września 2009 roku,  odbędzie się posiedzenie Zarządu, a po zakończeniu pierwszego dnia szkolenia  - posiedzenie Walnego Zebrania Członków. Przedmiotem obrad będzie:funkcjonowanie LGD i nabywanie umiejętności w 2010 roku, aktualizacja kryteriów oceny projektów oraz Lokalnej Strategii Rozwoju w zakresie:

- struktury organizacyjnej Biura LGD;

- harmonogramu ogłaszania konkursów na nabór małych projektów i odnowy wsi;

- zakresu zadań LSR w ramach ustalonych celów i priorytetów;

- wyłączenia z LSR załącznika z wykazem zadań, budżetów, wskazanych beneficjentów i lat realizacji, a zastąpienie zakresem zadań, wskazaneim uprawnionych beneficjentów i kreteriami oceny operacji. Budżet i lata realizacji nie ulegają zmianie.

Zaproponowane zmiany kryteriów oceny projektów i aktualizacji LSR są wynikiem ostatnich szkoleń i warsztatów.

Walne Zebranie Członków przyjmie również plan pracy na 2010 rok i podejmie decyzję o wysokości składek członkowskich oraz sposobie finansowania działalności LGD.

S.Pańczuk