Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentMultithumb has a deprecated constructor in /home/mediad/domains/kanal-elblaski-lgd.pl/public_html/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 20

Posiedzenie Rady KE LGD odwoławcze

10 stycznia 2020 roku w Elblągu obradowała Rada Stowarzyszenia Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania wg poniższego porządku obrad:

1. Otwarcie posiedzenia RADY Stowarzyszenia.

2. Stwierdzenie kworum I-IV/2020 posiedzenia RADY Stowarzyszenia.

3. Przyjęcie Porządku Obrad I-IV/2020 posiedzenia RADY Stowarzyszenia.

4. Wybór Sekretarzy posiedzenia – Komisji Skrutacyjnej.

5. Informacja Zarządu o wyniku odwołań od decyzji RADY Stowarzyszenia dwóch wnioskodawców w zakresie podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej zawierająca stanowiska:

5.1. Rady Stowarzyszenia Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania zs. w Elblągu.

5.2. Zarządu Stowarzyszenia Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania zs. w Elblągu.

5.3. Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego zs. w Olsztynie.

6. Ocena wniosków w wyniku odwołań od decyzji RADY Stowarzyszenia.

7. Przyjęcie list rankingowych w wyniku ponownej oceny wniosków przez Radę.

8. Wolne głosy, wnioski, zapytania.

9. Zamknięcie posiedzenia RADY Stowarzyszenia.

Oto wyniki obrad:

S.Pańczuk