Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentMultithumb has a deprecated constructor in /home/mediad/domains/kanal-elblaski-lgd.pl/public_html/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 20

Kartoflane Świętowanie

W piątek 27 września 2019 roku w godz. 16.00-19.00 odbędzie się we Władysławowie "Kartoflane Świętowanie". Ufamy, że jak co roku nie zabraknie, na placu rekreacyjno –sportowym przy Stanicy rowerowej, miłośników kartoflanych przysmaków i sympatyków naszej społeczności. Zapraszamy słoneczną pogodę, uśmiechniętych mieszkańców okolicznych miejscowości, zaprzyjaźnionych cyklistów i motocyklistów oraz wszystkich, którzy razem z nami chcą na wesoło zacząć „kartoflakiem” ostatni wrześniowy weekend.

Organizatorami przedsięwzięcia, współfinansowanego przez Wójta Gminy Elbląg, są Stowarzyszenie IWA w partnerstwie z Domem Pomocy Społecznej „Krokus” i Warsztatami Terapii Zajęciowej we Władysławowie. Gospodarze wydarzenia zapewniają, że będą: kluchy, sałatka kartoflana, babka ziemniaczana oraz na wejściu gorąca miska tradycyjnej kartoflanki z wkładką. Niespodzianką wieczoru będzie degustacja placuszków Paratha, wykonanych przez gościa specjalnego z Indii.

Zaprasza Stowarzyszenie IWA

w partnerstwie DPS KROKUS