Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentMultithumb has a deprecated constructor in /home/mediad/domains/kanal-elblaski-lgd.pl/public_html/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 20

Cykl szkoleń Programu LIFE

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

Krajowy Punkt Kontaktowy Programu LIFE W Polsce serdecznie zaprasza na kolejny cykl szkoleń:
Szkolenia: „Przygotowanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Programu LIFE 2019”
 http://nfosigw.gov.pl/gfx/nfosigw/_thumbs/pl/nfoaktualnosci/113/302/10/cluEv3mqbK9lVnmnqqjW,life-ke.jpg
 
Seria bezpłatnych szkoleń dotyczyć będzie tworzenia projektów oraz  aplikowania o środki w ramach Programu LIFE, w naborze 2019.  Nasi eksperci przedstawią zasady tworzenia dokumentów koncepcyjnych (concept note) i składania wniosków w tegorocznym naborze. Objaśnią również kolejne etapy tworzenia wniosku, przedstawią tegoroczne zmiany oraz omówią zasady oceny wniosków przez Komisję Europejską.
 
W trakcie szkoleń będzie również możliwość rezerwacji konsultacji indywidualnych, planowanych od 27 maja do 7 czerwca 2019 roku.
 
Obecnie trwają zapisy na szkolenia, które odbędą się dla poszczególnych obszarów priorytetowych w terminach:
 
1.1. Ochrona środowiska i efektywne gospodarowanie zasobami
 
(projekty innowacyjne)
07 maja 2019 r. (wtorek)
Ze względu na zbieżność  tematyczną na szkolenie to zapraszamy również wnioskodawców zainteresowanych składaniem wniosków w ramach Podprogramu na rzecz klimatu oraz obszarów priorytetowych. Łagodzenie skutków zmian klimatu (2.1), Dostosowywanie się do skutków zmiany klimatu (2.2)
 
1.3. Zarządzanie i informacja w zakresie środowiska
 
(kampanie i projekty informacyjne)
08 maja 2019 r. (środa)
Ze względu na zbieżność  tematyczną na szkolenie to zapraszamy również wnioskodawców zainteresowanych składaniem wniosków w ramach Podprogramu na rzecz klimatu oraz obszarów priorytetowych Zarządzanie i informacja w zakresie klimatu (2.3)
 
1.2. Przyroda i Różnorodność biologiczna
 
(aktywna ochrona przyrody)
10 maja 2019 r. (piątek)
 
Każde szkolenie rozpocznie się o godz. 10.00 w siedzibie NFOŚiGW w Warszawie, ul. Konstruktorska 3a, sala 102. Rejestracja uczestników trwa od godz. 9.30.
 
Zgłoszenia na szkolenie można dokonać jedynie poprzez wypełnienie elektronicznego formularza (pod linkiem poniżej) do dnia 2 maja do godz. 13.00
 
http://nfosigw.gov.pl/o-nfosigw/aktualnosci/art,1393,szkolenia-przygotowanie-wnioskow-o-dofinansowanie-projektow-w-ramach-programu-life-2019.html
 
O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.
 
Dojazd z Dworca Centralnego – tramwajem nr 17 lub 41 do przystanku Konstruktorska lub metrem linią M1 do stacji Wierzbno i tramwajem nr 31 lub 18 do przystanku Konstruktorska. Obok siedziby NFOŚiGW znajduje się płatny parking (przy ulicy Konstruktorskiej).
 
Wanda Galikowska-Kopacka -  doradca
 Departament Ochrony Przyrody i Edukacji Ekologicznej
 Wydział LIFE
 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
 ul. Konstruktorska 3A
 02-673 Warszawa, Polska
 tel.: (+48 22) 45 90 507
 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.nfosigw.gov.pl