Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentMultithumb has a deprecated constructor in /home/mediad/domains/kanal-elblaski-lgd.pl/public_html/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 20

Ekomuzeum Krainy Kanału Elbląskiego cd.

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

PROW 2014 2020 logo kolor 2Zapraszamy na szkolenie z marketingu i kanałów komunikacji w turystyce realizowane w ramach operacji własnej LGD pt. Ekomuzeum Krainy Kanału Elbląskiego w ramach Poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020.

Ekomuzeum Krainy Kanału Elbląskiego to sieć rozproszonych na obszarze Krainy Kanału Elbląskiego obiektów, które tworzą żywą i działającą kolekcję, obrazującą wartości przyrodnicze i kulturowe oraz dorobek jego mieszkańców. Ekomuzeum to sposób prezentacji lokalnej kultury i przyrody w postaci sieci punktów i cyklicznych imprez, w których można
w sposób interaktywny poznać tradycje i historię danego miejsca. Sieciowy pakiet produktu turystycznego pozwoli na współuczestniczenie zwiedzających turystów w wydarzeniach organizowanych przez jednostki, degustacji lokalnej kuchni, kupna wyrobów rękodzieła, uczestniczenia w zajęciach i warsztatach artystycznych oraz noclegach.

Wszystkich zainteresowanych szkoleniem prosimy o zgłaszanie się poprzez wypełnienie karty zgłoszenia. O zakwalifikowaniu się w szkoleniu decyduje kolejność wpływu prawidłowo wypełnionych zgłoszeń.

UWAGA: SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE DLA UCZESTNIKÓW!

Uczestnicy szkolenia ponoszą jedynie koszty podróży na miejsce szkolenia