Umowa PO FIO WML 2 - siłownia pod chmurką

2015 logo FIO v1Powstaje "Siłownia Pod Chmurką w Bielniku Drugim" dzieki aktywności grupy nieformalnej "LIDERZY" i Stowarzyszenia "ZICHERKA" w Kazimierzowie, Gmina Elbląg. Mikroprojekt jest realizowany w ramach mikrodotacji PO FIO Warmia Mazury Lokalnie, na którego umowę podpisano 30 czerwca 2017 roku. Jego celem jest umożliwienie dostępu do atrakcyjnej formy rekreacji na świeżym powietrzu mieszkańcom Bielnika Drugiego poprzez montaż urządzeń siłowni jako materialnego dobra wspólnego oraz udzielenie instruktażu dla osób z nich korzystających jako dobra niematerialnego.

Wartość projektu "Siłownia pod chmurką w Bielniku Drugim" - wynosi 5.140 zł a kwota dotacji - 4.000 zł. Realizatorem jest grupa nieformalna "LIDERZY" a wnioskodawcą jest Stowarzyszenie ZICHERKA w Kazimierzowie.

DSC04632DSC04632DSC04632