Pierwsza umowa PO FIO Warmia Mazury Lokalnie 2

2015 logo FIO v127 czerwca 2017 roku została podpisana umowa na realizację mikroprojektu PO FIO Warmia Mazury Lokalnie 2 ze Stowarzyszeniem "DWIE WSIE" w Dłużynie, Gmina Elbląg i Grupę Nieformalną NASZ MYŚLĘCIN. Realizowany mikroprojekt "W zdrowym ciele zdrowy duch". Celem projektu jest budowa materialnego dobra wspólnego dla mieszkańców wsi Myślęcin w postaci zagospodarowanego terenu rekreacyjno-sportowego we wsi Myślecin oraz wszelkie dobro niematerialne w postaci zwiększenia integracji społecznej "starych i nowych" mieszkańców wsi, umocnienia więzi między poszczególnymi pokoleniami, stworzenie warunków do nawiązywania współpracy i aktrywności społecznej oraz poprawę estetyki wsi.

Zdjęcia z podpisania umowy są na www.facebook.com.pl/pages/LGD-Kanał-Elbląski.

Wartość projektu "W zdrowym ciele zdrowy duch" - wynosi 5.000 zł a kwota dotacji - 3.000 zł. Realizatorem jest grup anieformalna "Nasz Myślęcin" a wnioskodawcą jest Stowarzyszenie Dwie Wsie w Dłużynie.

DSC04610DSC04600DSC04605S.Pańczuk