Innowacyjność na obszarach wiejskich

PROW 2014 2020 logo kolor 2Uprzejmie zapraszamy na seminarium dotyczące rewitalizacji obszarów wiejskich poprzez innowacje w biznesie, organizowane przez Europejską Sieć na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach prac grupy tematycznej ENRD „Przedsiębiorczość na wsi". Seminarium odbędzie się 30 marca 2017 r. w Brukseli. Językiem roboczym spotkania jest język angielski. Program seminarium w załączeniu. Poniżej przekazujemy email od Pani Kristiiny Tammets przewodniczącej ELARD zapraszający do udziału w spotkaniu. Przedstawiciele lokalnych grup działania zainteresowani udziałem w seminarium proszeni są o zarejestrowanie się do 8 marca br. za pomocą linku https://enrd.ec.europa.eu/news-events/events/enrd-seminar-smart-and-competitive-rural-businesses_en.

Jednostka Centralna KSOW rozważy możliwość refundacji kosztów podróży i zakwaterowania w Brukseli dla przedstawicieli LGD, którzy prześlą otrzymane od organizatora (ENRD) potwierdzenie swojego udziału oraz opiszą w jaki sposób skorzystają z seminarium.

Pozdrawiam,

Agata Markuszewska